Categorieën: Nieuws

Fietsenoverlast UB en Harmonie houdt aan

Het plan van de Universiteit en de gemeente om de overlast van fietsen voor de Universiteitsbibliotheek en het Harmoniegebouw aan te pakken, is mislukt. De wegsleepregeling heeft geen effect, aldus de Universiteitskrant.

De RUG gaf enkele maanden geleden de gemeente toestemming om fout geparkeerde fietsen weg te slepen. Ook waarschuwingsborden moesten ervoor zorgen dat studenten hun fietsen netjes in de rekken zetten.

Volgens bestuurder Egon Dietrich van de Faculteit der Letteren was het dweilen met de kraan open. Als er twintig fietsen waren weggehaald kwamen er dertig stuks terug. De komende weken is er overleg met de gemeente over wat er nu moet gebeuren.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

6 minuten geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

39 minuten geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

54 minuten geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

2 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

3 uur geleden

Tbs met dwangverpleging voor Stadjer die zoontje vermoordde

De 46-jarige Curt E. is veroordeeld tot tbs met dwangverpleging voor de moord op zijn…

5 uur geleden