Een 20-jarige automobilist uit Estland is zaterdagnacht betrapt op het rijden onder invloed van alcohol. De man werd aangehouden bij een tankstation aan de Europaweg.
De politie kreeg een melding van een vervelende discussie bij het tankstation. Daar bleek dat de Estlandse man alcohol had gehad. De meting op het politiebureau toonde een alcoholpromillage van bijna 1,6 promille.
De man moest zijn rijbewijs inleveren.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Die zit vandaag al weer achter het stuur.
Het ergste wat je in Nederland kan overkomen is dat je een tijdje op kosten van de staat in een hotel moet zitten. Maar daar moet je wel heel veel voor doen.