Categorieën: Nieuws

Yvonne van Mastrigt volgt Wilma Mansveld op

Yvonne van Mastrigt, wordt de nieuwe gedeputeerde, zij is de opvolger van Wilma Mansveld. Als Provinciale Staten het advies van de PvdA fractie overneent krijgt zij Economie, Jeugdzorg en Energie in haar portefeuille.

Van Mastrigt is lid en voorzitter geweest van het dagelijks bestuur van de deelgemeente IJsselmonde in Rotterdam, burgemeester van Winsum en daarna burgemeester van Hoogezand. De PvdA Statenfracie vindt haar een goede versterking voor het college van gedeputeerden.

De vacature voor een gedeputeerde ontstond na het vertrek van Wilma Mansveld, zij werd staatssecretaris in het kabinet Rutte. Waarschijnlijk beslist Provinciale Staten 15 december over de benoeming.

Ecco van Oosterhout

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

46 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden