Categorieën: 112

Twee winkeldieven in binnenstad betrapt

Twee winkeldieven zijn woensdag in de binnenstad opgepakt. Een van de twee werd agressief en moest door het winkelpersoneel overmeesterd worden.

Een 47-jarige vrouw uit Amsterdam wilde haar slag slaan in een warenhuis aan de Grote Markt, maar werd betrapt door het beveiligingspersoneel. Ze had kledingstukken en een mes proberen te stelen.

Een 30-jarige Stadjer werd in een supermarkt aan het Akerkhof betrapt op het stelen van etenswaren. De man was agressief en ging vechten met het personeel. Gewaarschuwde agenten konden hem in de boeien slaan en naar het cellencomplex brengen.

André Huitenga

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

1 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

2 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

3 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

4 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

4 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

6 uur geleden