Categorieën: Nieuws

Nieuwe campagne voor parkeergarages

In januari begint een campagne om de bekendheid van de gemeentelijke parkeergarages te vergroten. De gemeente wil meer auto’s naar de garages bij het Boterdiep, Damsterdiep en de Oosterpoort lokken. De bezetting daarvan is vrij laag.

Met de slogan ‘Daar begint de binnenstad!’ wil de gemeente daar verandering in brengen. Dat is ook goed voor de ondernemers in de binnenstad. Automobilisten worden naar de garages gelokt door informatie op abri’s en billboards en door flyers bij tankstations. Verder wordt gebruik gemaakt van kortingskaarten en van social media en apps voor de mobiele telefoon.

Duitse bezoekers worden vooral naar de Damsterdiepgarage geleid.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Begin eerst eens met de parkeertarieven te verlagen naar een 1 Euro per uur om aan de openbare weg te mogen parkeren en 1 1/2 Euro per uur voor parkeren in alle parkeergarage`s, wat op zich al duur genoeg is om uberhaupt waar dan ook in de binnenstad te mogen parkeren, dan zul je gaan zien dat de parkeergarage`s een hogere bezettingsgraad gaan krijgen. Het is toch ook van de zotte dat je twee Euro per uur moet betalen om binnen de diepenring je auto op de openbare weg te mogen parkeren, laat staan als je bedrijfsmatig ergens moet zijn en je voor een auto met aanhanger 48,00 Euro per dag voor een parkeerplaats moet betalen.

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

8 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

9 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

12 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

12 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

13 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

13 uur geleden