Categorieën: Sport

Jeugdspeler GVAV gescout door FC Barcelona

Een jeugdspeler van GVAV-Rapiditas is gescout door FC Barcelona. Dinsdag vertrekt het talent naar Spanje voor een stage.

De 10-jarige Fode Fofana viel afgelopen zomer op tijdens een voetbaltoernooi in Frankrijk en werd gescout door de topclub uit Spanje. FC Barcelona heeft daarop Fode uitgenodigd om langs te komen voor een stage bij de Catalanen.

Komende dinsdag vertrekt Fode Fofana naar Spanje en kan dan vier dagen lang zijn talent tonen aan de topclub uit Spanje.

Yon (redactie)

Bekijk reacties

  • Zou mooi zijn als Fode de eer van GVAV in Spanje hoog kan houden - GVAV blijkt uit mijn ervaring ook nog altijd beter aangeschreven dan de opvolger FCG.

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

4 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

4 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

5 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

6 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

6 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

8 uur geleden