Foto: Emma Westers
Vier mannen uit Zuidlaren en Assen zijn in de nacht van maandag op woensdag opgepakt omdat ze bij de Poelebrug fietsen in het water aan het gooien waren. Een poging om een auto in het water te duwen, mislukte.
De politie kreeg een tip van een buurtbewoner, die rond 03.00 uur wakker werd van het lawaai. Agenten konden de mannen in de leeftijd van 19 en 20 jaar in de buurt aanhouden. De vier zijn opgesloten voor verder onderzoek.
De agenten constateerden dat een buitenspiegel van de auto vernield was. Het is niet bekend hoeveel fietsen er in het water verdwenen en hoe ze weer boven water komen.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…