De eerste vijf verdachten van de rellen in Haren van 21 september staan maandag voor de rechter in de rechtbank Groningen. De verdachten wordt openlijke geweldpleging ten laste gelegd.
Omdat het om snelrechtzittingen gaan, kan de politierechter direct uitspraak doen. Voorwaarde is wel dat er genoeg bewijsmateriaal is.
Dinsdag worden de overige verdachten voorgeleid. Volgende week maandag vinden de zittingen van de minderjarige verdachten plaats. Die zijn niet openbaar.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…