Categorieën: Nieuws

Presentatie strip over Van Gogh door Barbara Stok

Het nieuwe stripboek van Barbara Stok over de laatste levensjaren van Vincent van Gogh, wordt vrijdagmiddag gepresenteerd in de openbare bibliotheek.

Het Van Goghmuseum heeft een expositie ingericht waarin te zien is hoe Stok zich door Van Gogh heeft laten inspireren.
Hiervoor zijn de twee kunstenaarsateliers van Van Gogh en van Barbara Stok nagebouwd. Volgens Stok vormen Van Goghs ideeën over succes, tegenslag en een zinvol leven een interessant tegenwicht van het huidige individualisme en economisch denken.

De expositie reist samen met de presentatie langs diverse Nederlandse bibliotheken. Daarbij worden onder andere ook illustratieworkshops en lezingen georganiseerd.

Betsie Meijer

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

40 minuten geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

59 minuten geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

2 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

3 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

13 uur geleden