‘Hallo wereld!’ is het thema van de Kinderboekenweek 2012 die woensdagmiddag van start gaat. Het startsein wordt in alle bibliotheekvestigingen van Groningen en Haren gegeven. De week duurt nog tot en met 14 oktober.
Kinderen zijn van nature lees- en leergierig, daarom moeten ze de juiste middelen hebben om dit te stimuleren. ‘Met boeken reis je naar verre landen en maak je kennis met mensen uit andere culturen.’ Dat is de gedachte van de Kinderboekenweek 2012.
Tijdens de feestelijke opening kunnen kinderen vanaf 6 jaar meedoen aan een speedworkshop Knutselen, een Raadselroute en eebn Kinderboekenweekquiz. In de bibliotheken is een gratis programmaboekje verkrijgbaar waarin alle activiteiten staan vermeld.
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…