Het aantal inbraken in woningen in Vinkhuizen is de afgelopen maanden sterk teruggedrongen. Om dit te bereiken hebben de Gemeente Groningen, de regiopolitie en Veiligheidszorg Noord afgelopen zomer de handen ineengeslagen.
Dat gebeurde onder meer door strips bij voordeuren te plaatsen en handige tips aan bewoners te geven. Door deze maatregelen is het aantal inbraken in de Briljantstraat, Edelsteenlaan en Saffierstraat in dezelfde periode teruggelopen van 29 stuks vorig jaar tot vijf dit jaar.
Ook het aantal inbraken in auto’s is flink teruggedrongen. De hoeveelheid autokraken werd sinds juli van dit jaar elke maand gehalveerd. Dit is voor Veiligheidszorg Groningen reden genoeg om in andere wijken op soortgelijke wijze aan de slag te gaan.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…