FC Groningen trainer Robert Maaskant ziet kansen voor zijn ploeg vrijdagavond in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht. Maaskant zegt dat zijn ploeg uit beter presteert dan thuis.
Maaskant stuurt vrijwel dezelfde elf spelers het veld in als in de verloren uitwedstrijd tegen Heerenveen. Alleen de meer aanvallend ingestelde Lorenzo Burnet komt in de basis te staan ten koste van de meer verdedigende Johan Kappelhof.
Maaskant gaat tegen FC Utrecht op de counter spelen. Tijdens het wekelijkse perspraatje vertelde Maaskant dat Groningen gaat spelen als een: “Gluiperige counterploeg.”
De wedstrijd tegen FC Utrecht begint vrijdagavond om 20.00 uur.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…