De actie ‘538 voor War Child’ van radiostation 538 komt dit jaar wederom langs in Groningen. Niet op de laatste dag, maar dit jaar start de actie in Groningen.
Van 22 tot en met 29 maart gaat 538 weer acht dagen het land door om zoveel mogelijk geld op te halen voor War Child. 538 gaat naast Groningen ook naar Heerenveen, Alkmaar, Bergen op Zoom, Arnhem, ’s-Hertogenbosch, Gouda en Veenendaal.
Vorig jaar werd de actie in Groningen afgesloten. Na de actie van vorig jaar kon War Child 72.984 oorlogskinderen helpen. Hoe de acties er dit jaar uit gaan zien is nog niet bekend.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…