Foto: web.wlg.nl
Leerlingen van het Willem Lodewijk Gymnasium in de stad, moeten net als hun mede-scholieren, weer naar school. Dinsdag moesten zij naar school om hum rooster en boeken op te halen. Ook kregen zij een welkomstpraatje van hun nieuwe mentor en coördinator.
Na 7 weken vakantie waren de scholieren weer volop uitgerust. Hoewel dat niet betekende dat iedereen weer zin had om naar school te gaan.
Vanaf woensdag gaat het echte lesrooster in, dus zullen de leerlingen weer volop aan de bak moeten. Daarvoor zullen zij eerst hun boeken moeten kaften.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…