Rel Haren, Twitpic, Reinier Steffens
Het politiebureau van Haren is zondagmiddag tot 5 uur open. Inwoners van de gemeente kunnen daar aangifte doen van schade die vrijdagavond is ontstaan tijdens het door duizenden jongeren bezochte en afgelaste feestje.
Ook mensen die betrokken waren bij de rellen kunnen zich daar melden. De korpschef riep zaterdag relschoppers op, zichzelf aan te geven. Daarmee voorkomen ze dat ze van hun bed worden gelicht of uit hun klas of van hun werk worden gehaald.
De politie heeft inmiddels meer dan 200 tips over de rellen ontvangen. Ook zijn er veel foto’s en filmpjes opgestuurd. Die worden nauwkeurig bekeken, om de relschoppers te kunnen identificeren.
Muziekliefhebbers kunnen op deze zaterdag zaterdag te kust en te keur in Martiniplaza. In het…
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…