Twee inbrekers van 29 en 41 jaar uit Nooitgedacht en Assen zijn zondagmiddag na een achtervolging door de binnenstad door de politie opgepakt. Een derde inbreker wist te ontkomen.
Een getuige had gezien hoe drie mannen in een woning aan de Beethovenlaan hadden ingebroken en hoe ze er in een auto vandoor gingen. Hij noteerde het kenteken en belde de politie.
Op het Damsterdiep zagen agenten de drie rijden en zetten de achtervolging in. Even verderop werd de auto aan de kant gezet, waarop de inbrekers er rennend vandoor gingen. Mede dankzij de hulp van omstanders konden agenten twee van de drie in de kraag grijpen. In de auto werd de vermoedelijke buit van de inbraak gevonden.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…