Categorieën: 112

Inbrekers na achtervolging opgepakt

Twee inbrekers van 29 en 41 jaar uit Nooitgedacht en Assen zijn zondagmiddag na een achtervolging door de binnenstad door de politie opgepakt. Een derde inbreker wist te ontkomen.

Een getuige had gezien hoe drie mannen in een woning aan de Beethovenlaan hadden ingebroken en hoe ze er in een auto vandoor gingen. Hij noteerde het kenteken en belde de politie.

Op het Damsterdiep zagen agenten de drie rijden en zetten de achtervolging in. Even verderop werd de auto aan de kant gezet, waarop de inbrekers er rennend vandoor gingen. Mede dankzij de hulp van omstanders konden agenten twee van de drie in de kraag grijpen. In de auto werd de vermoedelijke buit van de inbraak gevonden.

André Huitenga

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

9 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

9 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

13 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden