Twee Stadjers van 40 en 22 zijn zaterdagavond op het Damsterdiep aangehouden voor bedreiging. De politie ging op een melding af en trof op straat een auto met schade aan.
Bij de auto stonden twee mannen. Zij verklaarden dat ze waren aangereden maar dat de bestuurder van het andere voertuig was doorgereden. Ondertussen kregen de agenten via hun portofoon door dat deze betrokkene zich gemeld had bij het politiebureau aan de Rademarkt. Deze man, een 40-jarige Stadjer, verklaarde dat hij klemgereden was door de mannen waarna hij met een steekvoorwerp werd bedreigd.
Hierop is hij in paniek weggescheurd waarbij hij de auto van de twee mannen raakte. Op basis van de informatie van de 40-jarige Groninger besloten de agenten de twee mannen aan het Damsterdiep aan te houden. Zij zijn ingesloten in het cellencomplex en tegen hen wordt proces-verbaal opgemaakt. De politie doet onderzoek naar de bedreiging en het ongeval.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…