Categorieën: Sport

Rutger Smith faalt bij kogelstoten

Kogelstoter Rutger Smith is er niet in geslaagd om zich te plaatsen voor de Olympische finale. De werper van Groningen Atletiek kwam vrijdagochtend in de kwalificatie tot een teleurstellende afstand van 20 meter 08.

Voor de finale was 20 meter 65 nodig, of een plaats bij de beste twaalf. De 31-jarige Smith geeft zijn falen toe en zegt geen excuses te hebben. Hij kan zich volgende week revancheren bij het discuswerpen.

De spelen van Londen zijn alweer de derde voor Smith. In 2008 werd hij negende bij het kogelstoten en zevende bij het discuswerpen.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

2 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

2 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

3 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

4 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

4 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

6 uur geleden