Categorieën: Nieuws

Jurriëns gaat nieuwe sociëteit Vindicat bouwen

Aannemer H.J. Jurriëns BV gaat de nieuwe sociëteit van studentenvereniging Vindicat atque Polit aan de Grote Markt bouwen. Dat heeft de gemeente donderdag bekend gemaakt.

Net als bij de gunning van de bouw van het Groninger Forum heeft de gemeente niet per definitie gekozen voor de laagste inschrijver, maar gelet op zowel prijs, tijd als kwaliteit van het plan. Het is niet bekend voor welk bedrag Jurriëns de sociëteit gaat bouwen. Wel blijft het bedrag binnen de begroting, aldus de gemeente.

de aannemer begint in september met de nieuwbouw, die ongeveer anderhalf jaar gaat duren. Als alles volgens planning verloopt, kan Vindicat eind 2013 verhuizen naar het nieuwe onderkomen. Daarna wordt een deel van hun huidige onderkomen gesloopt om ruimte te maken voor de Nieuwe Markt voor het Groninger Forum.

André Huitenga

Recente berichten

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

1 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

11 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

12 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

15 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

15 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

16 uur geleden