Twee jongens van 14 en 15 jaar uit Groningen zijn zaterdagmiddag op de Van Ketwich Verschuurlaan aangehouden voor fietsdiefstal. De politie kreeg een melding dat een getuige had gezien dat de jongens op het Overwiningsplein een opoe-fiets steelden.
Op de Van Ketwich Verschuurlaan troffen agenten de twee jongens aan. Zowel de fiets als de jongens voldeden volledig aan de omschrijving van de getuige. De fietsendiefjes zijn aangehouden. Tegen hen wordt proces-verbaal opgemaakt. De politie doet een oproep aan de eigenaar van de gestolen fiets om zich te melden.
Het betreft een zwarte opoe-fiets van het merk Gazelle. De fiets is zaterdagmiddag rond 17.30 uur weggenomen aan het Overwinningsplein, ter hoogte van de Bruna.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…