Het Groningse bedrijf Bos & Bos Catering gaat per direct de horeca van het Groninger Museum overnemen.
Het museum had grote financiële problemen en moet herstructureren. Het afstoten van de horeca is één van de maatregelen.
Bos & Bos verzorgt onder meer ook de horeca bij het Drents museum en FC Emmen.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Bekijk reacties
dit is het verhaal van: HOE SLACHT MEN DE KIP MET GOUDEN EIEREN.
Volgens de website gaat het restaurant in de avonden in de verhuur. Mooi toch? Museum heeft er geen gedoe meer van, die krijgen huur of pacht. De ondernemer kan er mischien wat meer van maken dan het nu al is.
Bos&Bos gaat het museumcafe/restaurant 6 dagen per week openen van `s morgens 10.00uur tot sluitingstijd. Vraag mij nu toch hardop af hoe het kan dat men dit cafe/restaurant als privatepartij wel winstgevend kan laten zijn, waar dit in gemeentehanden schijnbaar niet mogelijk is geweest. Of wordt hier opnieuw een "gemeentelijk kroonjuweeltje" geprivatiseerd? Ben benieuwd wie straks de catering in het nog te bouwen Forum zal gaan verzorgen, of is dat bij deze overeenkomst nu reeds door B&B als voorwaarde bedongen?