De 22-jarige Groninger Eddy D. gaat in hoger beroep tegen de celstraf van tien maanden die hij vorige week kreeg opgelegd. De Stadjer veroorzaakte in februari een ongeluk op de A7 waarbij de 16-jarige Lotte Warries uit Veendam om het leven kwam.
De Groninger rechtbank achtte bewezen dat D. roekeloos heeft gereden, waardoor hij over de kop sloeg. Volgens zijn advocaat reed de man hooguit “aanmerkelijk onvoorzichtig”.
Bij het ongeval raakten de verdachte en twee vriendinnen van Lotte lichtgewond. Het viertal reed zonder gordels. Bovendien had D. geen rijbewijs.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Bekijk reacties
zonder gordels zonder rijbewijs te hard etc. maar toch reed hij hooguit aanmerkelijk onvoorzichtig volgens de advocaat. Laat de advocatuur nou eens stoppen met dit soort gedrag af te zwakken en hun clienten adviseren zonder klagen hun straf te ondergaan. Dan komen ze er nog te goed mee weg.
het is erg wat er is gebeurt
nu dat alle rechtzaak vorbij is en d zijn straf uit zit
gaan er nu verhalen rond door groningen veendam dat lissane steven wat naast d zat onder het rijden aan he stuur trok en praat daar heel groot over ik zeg niet wie ik ben maar vriendin van lissane steven dat was ik tot dat ik de waarheid van haar zelf hoorde over het ongeluk ik vind dat d onschuldig zit en dat het ongeluk door lissane stevens is gebeurt dat vertelt ze zelf tegen mij en andere vriendinnen ik ben mijn vriendin kwijt door haar echt dat zulke mensen bestaan