Categorieën: Nieuws

De Riepe schroeft oplage terug

De oplage van straatmagazine De Riepe is teruggebracht van 25.000 naar 16.000 kranten per maand, zo werd afgelopen week bekend gemaakt. Volgens projectleider Tjip Schotanus belandden er te veel kranten onverkocht bij het oud papier. De maatregel is dan ook bedoeld als besparing.

In 2011 werden er beduidend minder kranten verkocht dan in 2010. Schotanus wijt dat aan de economische tijden. ‘Als mensen minder te besteden hebben, dan wordt er vaak bezuinigd op zaken zoals het kopen van De Riepe’.

Voor de toekomst van De Riepe vreest Schotanus niet. Onder andere door bezuinigingen als deze verwacht hij weer een hele tijd vooruit te kunnen. Voor De Riepe-verkopers en verandert er vooralsnog niets; zij kunnen gewoon blijven werken op hun vaste verkoopplekken.

Afke Berger

Recente berichten

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

37 minuten geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

11 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

11 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

14 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

15 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

15 uur geleden