Categorieën: Nieuws

Veel animo voor last-minute inenting op Airport Eelde

Tientallen mensen hebben zaterdag gebruik gemaakt van de last-minute inentingen op Groningen Airport Eelde. De eerste dag van de inentingen is daarmee een succes geworden.

De GGD is deze zomervakantie een aantal weekenden aanwezig op het vliegveld om aan mensen die op vakantie gaan, en die vergeten zijn om een inenting te halen, alsnog de bewuste spuiten te geven. De inentingen worden niet voor het eerst aangeboden. Volgens de GGD is er ieder jaar weer behoefte aan. Vooral omdat veel mensen niet weten dat ze voor bepaalde vakantiebestemmingen, als Turkije, een inenting nodig hebben.

Behalve inentingen wordt er door de medewerkers ook informatie gegeven over voeding en hygiëne in warme landen. De GGD is op zaterdag 28 juli en 4 augustus opnieuw te vinden op het vliegveld.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

FC Groningen wint oefenduel tegen FC Emmen

FC Groningen heeft zaterdagmiddag met 2-0 gewonnen van FC Emmen tijdens een oefenwedstrijd in Musselkanaal.…

3 uur geleden

43 fatbike bestuurders op de bon bij grootschalige controle

De politie heeft vrijdag een grootschalige controle op fatbikebestuurders gehouden die 24 uur duurde. In…

4 uur geleden

Politie valt appartementencomplex binnen aan de Esdoornlaan

De politie is zaterdagmiddag met groot materieel een appartementencomplex aan de Esdoornlaan in de Groningse…

4 uur geleden

Kans op bui tijdens zwoel weekend met zon en bewolking

Het weer kan de komende dagen niet kiezen tussen zonnige zomerdagen of bewolking en wisselvalligheid.…

20 uur geleden

Juninho Bacuna volgt broer Leandro richting Turkije

Een week geleden was het Leandro Bacuna die een transfer maakte naar Turkije. Deze vrijdag…

21 uur geleden

Snorfietser gewond door botsing op Stettinweg

Op de Stettinweg vond vrijdagavond een aanrijding plaats tussen een auto en een snorfiets. Hierbij…

22 uur geleden