De politie in de stad maakt zich zorgen om de toename van grooming in de stad. Grooming is het benaderen van relatief jonge meisjes door mannen via internet, met als doel het krijgen van seksueel contact.
De mannen proberen vaak via diverse chatprogramma’s een vriendschappelijke relatie op te bouwen. De vaak eenzame meisjes hebben in eerste instantie niet door dat het doel van de mannen vele stappen verder gaat. Ze laten zich met mooie beloftes en cadeaus vaak ompraten. Daarnaast krijgen ze te maken met dreigementen als ze niet meewerken.
Hoewel exacte cijfers niet bekend zijn, ziet de politie een toename van het aantal grooming gevallen. Om de jeugd bekend te maken met het fenomeen is een theaterstuk in de maak.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…