Categorieën: Nieuws

Ode aan het orgel in Martinikerk

In de Martinikerk kon vrijdagmiddag met de broodtrommel op schoot van een Bachconcert worden genoten. Peter van der Zwaag was de eerste van zeven organisten die in het kader van de lunchpauzeconcerten plaatsnam achter de klavieren. Het orgel van de Martinikerk behoort tot de meest bijzondere van de wereld.

De lunchopauzeconcerten zijn bedoeld om een groot publiek op een laagdrempelige wijze kennis te laten maken met orgelmuziek. Mensen mogen komen en gaan wanneer ze willen en eten en drinken meenemen naar binnen.

Tot en met 17 augustus wordt iedere vrijdagmiddag in de Martinikerk een lunchpauzeconcert gegeven. De toegang is 2,50 euro, inclusief een rondleiding na afloop van het concert.

Joost Tanasale

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

7 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

7 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

10 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

11 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

11 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

11 uur geleden