Van de bezoekers aan het winkelgebied Sontplein is 35 procent nog diezelfde dag in de binnenstad geweest. Dat blijkt uit onderzoek van de gemeente. In 2010 lag dat percentage op 36, het jaar ervoor op 31.
De overgrote meerderheid, zo’n 86 procent, komt voor de IKEA en de Saturn. Meer dan 70 procent komt met de auto. Ze besteden gemiddeld 108 euro en dat is negen euro meer dan vorig jaar. De bezoekers vinden de bereikbaarheid en parkeergelegenheid aan het Sontplein nog steeds goed, maar iets minder goed dan vorig jaar.
De gemeente denkt dat dit komt door de drukte op het kruispunt Europaweg – Sontweg – Griffeweg. Het Stadsbestuur wil ervoor zorgen dat meer mensen zowel het Sontplein als de binnenstad bezoeken.
Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…