Bezoekers van de binnenstad verblijven langer in de stad en besteden ook meer geld. Dat blijkt uit de Detailhandelsmonitor 2011.
De gemiddelde besteding per bezoeker is met bijna tien procent gestegen, tot 35 euro per persoon. Zij waarderen het winkelaanbod en vooral de sfeer. Wel is het totale bezoekers licht gedaald, tot 23,6 miljoen mensen. De gemeente denkt dat dit komt door de economische recessie.
De totale omzet in de binnenstad bedraagt ongeveer 828 miljoen euro. Bijna 60 procent van de bestedingen wordt gedaan door mensen van buiten de stad. Bezoekers missen vooral de kledingwinkels Bershka en Primark en willen graag een grotere Bijenkorf en H&M.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…