De Groningse atlete Marit Dopheide heeft zondag op het NK Atletiek in Amsterdam twee medailles behaald. Dopheide won zilver op de 100 meter en brons op de 200 meter. Zilver was er ook voor Marieke Falkmann en Giovanni Codrington (foto).
De 21-jarige Marit Dopheide moest op de 100 meter alleen het grote talent Dafne Schippers uit Utrecht voor laten gaan. Haar eindtijd was 11,76 seconden. De sprintster van Groningen Atletiek liep de 200 meter in 23,77 seconden, goed voor een bronzen plak. Haar clubgenote Marieke Falkmann pakte zilver op de 5.000 meter. Ze liep de afstand in 16 minuten en ruim 35 seconden.
Ook Giovanni Codrington ging met zilver naar huis. Met zijn eindtijd van 10,51 seconden op de 100 meter moest hij alleen topfavoriet Churandy Martina voor laten gaan. Zaterdag was er al Gronings goud voor Eva Reinders bij het kogelslingeren, zilver voor Noa Ritzen bij het verspringen en brons voor Wendy Koolhaas bij het kogelslingeren.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…