Categorieën: 112

Twee rovende vrouwen snel gepakt

De politie heeft zondag twee vrouwelijke verdachten van 46 en 30 jaar uit Groningen, aangehouden vanwege betrokkenheid bij gewelddadige straatroven in de stad.

Zaterdagmiddag is een 37-jarige vrouw uit Amsterdam omstreeks 15.15 uur op het Linnaeusplein beroofd door de twee vrouwen. Het slachtoffer werd geslagen en geschopt en moest haar geld afgeven. Diezelfde avond is in de Akerkstraat omstreeks half acht een 53-jarige vrouw uit Groningen door hetzelfde tweetal beroofd. Ook zij werd geschopt en geslagen. Het slachtoffer viel op de grond en werd van sieraden en geld beroofd.

Door een duidelijk signalement konden zondag de verdachten in Groningen worden aangehouden. Het gaat om 2 blanke vrouwen. De oudste (46) is opvallend lang en de jongste (30) is een stuk kleiner. Mogelijk zijn nog meer mensen het slachtoffer geworden van deze straatrovers. De politie komt graag met hen in contact en ook met eventuele getuigen.

Betsie Meijer

Bekijk reacties

  • weer twee slachtoffers van het slechte beleid van het zogenaamde sociale pension (Ommelanderhuis)dat pretendeert begeleiding te geven maar ondanks duidelijke signalen, één telefonische waarschuwing enkele dagen vóór de overval door een vriendin die wist dat anti psychose medicijnen niet waren ingenomen en dat het fout kon gaan. Een andere jonge bewoonster van het Ommelanderhuis, moe van sexueel getinte benaderingen in ruil voor drugs wat daar veel voorkomt (op elke verdieping hangen enkele containers voor gebruikte naalden terwijl drugsgebruik verboden is )van andere bewoners, deed in twee weken tijd drie keer een zelfmoordpoging, moest steeds met ambulance worden afgevoerd, ook geen reactie van het personeel. Intussen is het nu wél gelukt en is ze dood. Toen één van de overvalsters eens half naakt stomdronken in coma op een gang lag, werd er ook niets ondernomen. Dealers mogen zelfs naar binnen, drugs afleveren,laten zich in natura betalen, ook de bewoners onderling doen dat vaak, er is totaal geen toezicht op wie bij wie slaapt, intimidatie komt veel voor, ook tegenover personeel dat daar kennelijk niet tegen opgewassen is..

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

7 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

8 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

11 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

11 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

12 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

12 uur geleden