Categorieën: 112

Politie in actie tegen drinkebroers en bedelaars

De politie is dinsdag in de binnenstad opgetreden tegen overlast van drinken en bedelen op straat. De politie gaat de komende maanden strenger optreden in het centrum omdat het één van de grootste ergernissen is voor bewoners en ondernemers.

Drie mannen die op de trappen van het VVV zaten, kregen een bon voor drinken op straat. Op diverse plaatsen in de stad kregen vijf mensen een bon voor bedelen. Een van hen toonde zich niet aangedaan, door tien meter verderop opnieuw te gaan bedelen. Hij kreeg een tweede bekeuring.

Bij de voormalige Harmonie werd een drugsgebruiker betrapt bij het gebruiken van verdovende middelen. Ook hij kreeg een bekeuring.

André Huitenga

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

12 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

56 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden