Categorieën: Nieuws

Helikopter houdt Stadjers uit hun slaap

Een politiehelikoper heeft in de nacht van dinsdag op woensdag minutenlang boven de stad gehangen. Het geluid maakte veel Stadjers wakker, zo is te lezen op Twitter.

De helikopter werd rond 00.45 uur ingezet vanwege de melding van een vermissing van een tienjarige jongen in Assen. De jongen, gekleed in een grijze pyjama, was rond 22.00 uur voor het laatst gezien op de Wethouder Bergerweg in de Drentse hoofdstad. Hij zou lopend vertrokken zijn in de richting van Peelo.

Behalve een Burgernetactie zette de politie ook een helikopter in om daarmee de jongen op te kunnen sporen. De helikopter vloog behalve over Assen ook over de binnenstad van Groningen richting Hoogkerk, om vervolgens via Winschoten terug naar Drenthe te vliegen. Rond 01.20 uur werd het weer rustig in het luchtruim.

De jongen werd in goede gezondheid gevonden en teruggebracht naar zijn ouders.

Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot loopt hersenschudding op door aanval op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

4 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

1 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden