Categorieën: Nieuws

Haren opnieuw beste gemeente om in te wonen

De beste gemeente van Nederland om in te wonen is Haren. Dat blijkt uit het jaarlijkse onderzoek ‘De beste gemeenten’ van weekblad Elsevier en Bureau Louter. Haren behaalde de titel vorig jaar ook al.

Volgens het onderzoek biedt Haren het beste van alles: mooie woonwijken met veel groen, rust en veiligheid, uitstekende voorzieningen, een prima bereikbaarheid, en grote saamhorigheid. Op de tweede en derde plaats staan Bloemendaal en het Gelderse Rozendaal.

Voor het onderzoek zijn alle 415 Nederlandse gemeenten vergeleken op honderd punten. De crisis in het college van B & W van Haren en de sluiting van zwembad Scharlakenhof hebben blijkbaar geen rol gspeeld.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • ik woon al mijn hele leven in de gemeente haren eerder in de wijk oosterhaar en nu in glimmen. het meeste groen van heel haren zit tussen de tegels en de gemeente heeft vele fouten gemaakt het word allemaal mooier gezegt dan het allemaal is hier in de gemeente haren. kijk alleen maar naar stoepen de helft ligt schot en scheef en een heleboel mos en onkruid zit er tussen.
    de dingen wat nog meer publiek zal trekken doen ze niks aan maar de onzin dingen kunnen ze wel geld vrij maken maar niet voor dingen zoals het zwembad daar vinden ze het gewoon temakkelijk om particulieren op te zetten.
    met vriendelijke groet.
    jeroen zuidersma uit glimmen

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

7 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

8 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

11 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

11 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

12 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

12 uur geleden