Categorieën: Sport

Brian van Loo terug naar Heracles

Doelman Brian van Loo zet zijn carrière voort bij Heracles uit Almelo, de club waar hij al eerder speelde. De 37-jarige Van Loo kreeg geen nieuw contract meer bij FC Groningen.

Van Loo speelde zes seizoenen bij FC Groningen. Van Loo gaat in Almelo de concurrentie aan met eerste doelman Remko Pasveer.

Ook doelman Renze Fij gaat naar Heracles. Fij speelde een jaar bij FC Groningen, maar speelde nooit in het eerste elftal. Fij komt net als Van Loo uit Twente en doorliep de jeugdopleiding van FC Twente/Heracles.

Andor Heij

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

26 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

1 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

1 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden