Foto: Lian van Maldegem
Er heeft in de nacht van maandag op dinsdag een korte maar felle brand gewoed aan de achterzijde van een winkel aan de Folkingestraat. Bij de brand raakte niemand gewond.
De melding van de brand kwam rond 02.30 uur binnen. De Groninger brandweer rukte, omdat het om een pand in de binnenstad gaat, uit met twee blusvoertuigen en een hoogwerker. Bij aankomst bleek er brand te woeden aan de achterzijde van de Marokkaanse winkel Le Souk. De buitenbrand was op dat moment al overgeslagen naar de opslagruimte van de winkel en de bovengelegen woning. De bewoners waren op dat moment al geƫvacueerd.
Door een effectieve inzet was de brand binnen een kwartier onder controle. Het pand liep wel behoorlijke rook-, roet- en waterschade op. Of de winkel dinsdag open kan is nog onbekend. De bewoners konden rond 04:30 weer terugkeren in het huis. Over de oorzaak is nog niets bekend. De Technische Recherche zal hier onderzoek naar doen.
Luister hier naar woordvoerder Harry Annen van de Hulpverleningsdienst Groningen in gesprek met verslaggever Sebastiaan Scheffer:
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een nadere inspectie…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…