Bron foto: Harro Meijer / OOG TV
FC Groningen heeft zijn selectie voor komend seizoen versterkt met vier spelers. De club is verder nog op zoek naar een centrale verdediger en een rechtsback.
Het gaat om de 25-jarige aanvallende middenvelder Michael de Leeuw van De Graafschap, de 24-jarige aanvaller Mitchel Schet van RKC en de 22-jarige aanvaller Genero Zeefuik van PSV. Zeefuik was afgelopen seizoen verhuurd aan NEC. De Leeuw en Zeefuik tekenen voor vier jaar in de Euroborg; Schet voor drie. Op verzoek van De Graafschap en PSV wordt niet bekend gemaakt wat Groningen voor de spelers heeft betaald. Schet komt transfervrij over.
Daarnaast werd vanuit de A jeugd doelman Stefan van der Lei naar de eerste selectie overgeheveld. FC Groningen hoopt nog verdediger Jeroen Veldmate van Sparta aan de selectie toe te voegen.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
Het zou een 'spectaculaire' persconferentie worden. Nou okee, 4 nieuwe spelers is wel nieuws, maar 'spectaculair' is het niet. Helemaal omdat het wel aardige spelers zijn, maar geen regelrechte toppers. (Las een gerucht dat M. Laudrup de nieuwe trainer zou worden, kijk dát zou wel spectaculair zijn).