FC Groningen speelt zondag de uitwedstrijd tegen Ajax. Voor FC Groningen staat er niet meer veel op het spel, aangezien de play-offs buiten bereik zijn. Bij een overwinning gaat Hans Nijland lopend naar huis.
FC Groningen mist tegen Ajax nog de geblesseerden: Johansson, Kwakman, Van Dijk en Enevoldsen. Zaterdag wordt bepaald of Maikel Kieftenbeld op de bank kan beginnen.
De Zuid-Koreaan Suk staat opnieuw in de spits ten koste van Texeira. Verder keren Bacuna en Kappelhof terug in het elftal na een schorsing.
Vermoedelijke opstelling FC Groningen: Luciano; Kappelhof, Ivens, Sparv, Burnet; Andersson, Pedersen, Hiariej; Bacuna, Suk en Tadic.
De wedstrijd in de Amsterdam ArenA begint zondag om half 5.
Petter Andersson sprak deze week voor het eerst over een mogelijke contractverlening bij FC Groningen. De Zweed heeft aangegeven open te staan voor een langer verblijf in het Noorden.
Petter Andersson in gesprek met verslaggever Stefan Bleeker over een langer verblijf in Groningen.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…