foto: Bob de Vries
Een 62-jarige Stadjer is maandagmiddag aangehouden omdat hij is doorgereden na een aanrijding. De bestuurder bleek na controle een alcoholpromillage van 2,5 te hebben.
Op het Julianaplein stond een automobilist uit Eelde stil voor het stoplicht. De beschonken automobilist rolde achteruit tegen de bestuurder uit Eelde aan, waardoor de aanrijding ontstond. Toen de man uit Eelde de 62-jarige hierop aansprak, reed hij door.
De Eeldenaar kon de automobilist nog stoppen en waarschuwde de politie. Die heeft het rijbewijs van de Stadjer ingenomen.
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…