Categorieën: Sport

Be Quick pakt koppositie na winst in topper

Be Quick 1887 heeft de koppositie in de hoofdklasse C op zondag weer overgenomen. Bovendien werd in een rechtstreeks duel concurrent Alcides uitgeschakeld voor de titel. Het werd in Meppel 3-1 voor Be Quick.

Be Quick was veel sterker dan Alcides en nam voor de pauze een 1-0 voorsprong via Max Reilman. Ook Raymond Bolt en Tiemen van Hezel waren dicht bij een doelpunt voor de Groningers.

Na rust miste Reilman drie grote kansen en ook de rebounds gingen er niet in. De vierde kans kopte Reilman wel raak. Alcides kwam er nog nauwelijks aan te pas en ontsnapte toen Jelte van der Berg hard op de paal schoot.

Via een strafschop van Yume Ramos kwam Alcides nog even dichtbij, maar de overwinning van Be Quick kwam geen moment in gevaar. Adams Sarkodie maakte er in de slotfase 3-1 van. Sarkodie profiteerde van een slechte spelhervatting van Alcides doelman Bas van Wegen.

Andor Heij

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

2 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

2 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

3 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

4 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

5 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

6 uur geleden