Occupy moet weg van de Westerhaven. Dat schrijft de VVD in een brief aan het stadsbestuur. Volgens de partij heeft Occupy zich deze openbare ruimte toegeëigend waardoor het terrein niet meer gebruikt kan worden door anderen. Wat de fractie betreft moet het tentenkamp zo snel mogelijk vertrekken.
Bovendien vindt de partij dat er van een demonstratie of manifestatie geen sprake is en dat Occupy dus geen reden heeft om daar nog te staan. De financiering die het kamp van de gemeente ontvangt voor elektriciteit en sanitaire voorzieningen is dus ongepast.
Occupy is het niet met de VVD eens en beroept zich op het recht om te demonstreren. De organisatie zegt wel degelijk bezig te zijn met manifestaties, maar nu voornamelijk achter de schermen. Het college van B&W zegt over ongeveer twee weken te laten weten wat zij met de brief gaan doen.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
De VVD moet een toontje lager zingen. Het gaat ze dus om de financiering van elektriciteit en sanitair voorzieningen van het Occupy-kamp? Hoe kleinzielig.
Eerst die rare parodie op de belastingkrant en nu weer dit, wat zijn dat voor vreemde snuiters bij de VVD?
Ik denk dat Occupy best bereid is om voor meneer Rutte een tent neer te zetten op het waagplein om te demonstreren voor het demonstratie recht en lagere gemeentelijke lasten.
Of wat wil hij nu precies?