foto: Bob de Vries
De politie heeft vrijdag opnieuw twee jongens aangehouden voor een straatroof. De jongens van 15 en 16 jaar uit Delfzijl en Groningen worden verdacht van betrokkenheid bij een gewelddadige beroving, afgelopen donderdagavond in de Helper Westsingel.
Bij de straatroof werd een 26-jarige man uit Groningen plotseling hard in zijn rug geduwd. Hij kwam op de grond terecht en werd door drie jongens geschopt en geslagen. Eén van de verdachten pakte de schoudertas van het slachtoffer. Het trio ging er rennend vandoor.
De politie kon vrijdag al een 16-jarige verdachte aanhouden na een melding via Meld Misdaad Anoniem. Het drietal wordt de komende dagen uitgebreid verhoord. Ook wordt onderzocht of ze meer berovingen op hun geweten hebben.
Dorpsvereniging Garnwerd is een petitie gestart nu afgelopen dagen duidelijk is geworden dat de Dorkwerderbrug…
Muziekliefhebbers kunnen op deze zaterdag te kust en te keur in Martiniplaza. In het evenementencentrum…
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…