Categorieën: Nieuws

Martinitoren in het duister

Zaterdagavond 31 maart zal de Martinitoren van half 9 tot half 10 niet verlicht zijn. Het Wereld Natuur Fonds houdt dan wereldwijd “Earth Hour”, om aandacht te vragen voor de opwarming van de aarde. Ook de Eiffeltoren, de Toren van Pisa, de Euromast en vele andere gebouwen gaan de lichten doven.

In de Martinikerk vindt die avond, ook in verband met “Earth Hour”, een bijzonder gebeuren plaats. Onder het schijnsel van kaarsen en olielampen komt een grote groep zangers samen om het ingetogen en betoverende concert ‘Resonance’ van componist Merlijn Twaalfhoven uit te voeren, tussen 19.00 en 24.00 uur.

Op 31 maart worden vanaf 19.00 uur ieder uur elke tien minuten maximaal tachtig bezoekers toegelaten via een kleine deur onder de toren. Als bezoeker kun je rustig ronddwalen. Het geluid van vele koren komt van alle kanten.

Voor meer informatie zie degalmvangroningen.nl.

Redactie

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

9 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

9 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

12 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

13 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

13 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

13 uur geleden