Een aantal huurders in de Van Ewsumstraat in Hoogkerk daagt woningcorporatie Steelande Wonen voor de rechter. De huurders hebben in hun huis veel last van schimmels en eisen dat hun huis schimmelvrij wordt gemaakt.
Dat heeft de actiegroep Gezond Hoogkerk namens de huurders bekend gemaakt. Bewoners hebben door de afgelopen jaren veel geklaagd over de schimmels. De woningcorporatie heeft alleen maatregelen getroffen om de vocht in woningen terug te dringen. Dat is volgens de bewoners niet genoeg.
Om die reden heeft de actiegroep op eigen initiatief een onderzoeksrapport laten maken waarmee ze naar de rechter stappen. Woningcorporatie Landenstee heeft toegezegd om de problemen aan te pakken.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…