Categorieën: Nieuws

Broodjeszaak blijft groeien

De broodjeszaak Subway is van plan nog meer vestigingen in de stad te openen. De vierde is onlangs gestart in de Oude Ebbingestraat.

Volgens het bedrijf lopen alle vestigingen goed en daarom komen er waarschijnlijk nog drie zaken bij.

De lage huren in het noorden hebben bijgedragen aan het succes, zegt een woordvoerder van Subway. De huurprijzen liggen in Groningen beduidend lager dan in de Randstad.

Redactie

Bekijk reacties

  • Wat dus betekent dat ondernemers teveel betalen in de Randstad aangezien veel belangrijke winkelstraten hier niet minder doorloop hebben. De Herestraat is bijvoorbeeld de drukste winkelstraat na de Kalverstraat.

    Veel ondernemers kennen de invloed van Groningen op de regio ook slecht, neem de Ikea: eerst kon het niet uit om hier een Ikea te plaatsen, daarna werd de kleinste Ikea van Nederland hier geopend om vervolgens de op 1 na grootste Ikea van Nederland te bouwen.

    • Niet van Nederland, maar de op-één-na grootste IKEA ter wereld. Er gaat niets boven Groningen!

Recente berichten

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

3 minuten geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

1 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

11 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

12 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

15 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

15 uur geleden