Categorieën: Nieuws

Wethouder Schroor plaatst eerste zonnepaneel

Wethouder Ton Schroor heeft deze woensdag het allereerste zonnepaneel op het dak van de werkplaats van de Milieudienst geplaatst. De klus heeft te maken met het programma ‘Groningen geeft energie’.

De komende tijd plaatst Groningen op 19 gemeentelijke gebouwen zonnepanelen. Het gaat onder meer om scholen, het Helperzwembad en de wijkpost aan de Van Schendelstraat. Momenteel onderzoekt de gemeente 60 andere gebouwen, om te zien of zij ook geschikt zijn voor de plaatsing van zonnepanelen.

De plaatsing van deze zonnepanelen draagt bij aan de ambitieuze doelstelling dat Groningen in 2035 energieneutraal moet zijn.

Nathalie Kastelein

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

4 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

4 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

5 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

6 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

6 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

8 uur geleden