Categorieën: Nieuws

Warme truien op het Willem Lodewijk Gymnasium

Op een enkeling na waren alle leerlingen van het Willem Lodewijk Gymnasium vrijdag gehuld in een dikke trui. Het was namelijk Warme Truien Dag. De kachel ging met een aantal graden naar beneden om energie te besparen.

In het kader van WeCare, een energie-wedstrijd tegen het Zernike College uit Haren, werd op initiatief van de leerlingen zelf deze dag aangegrepen voor bewustzijn en besparing.

De scholen zijn voorzien van een meetsysteem die minutieus het energieverbruik kan meten. In april wordt bekend wie de winnaar is.

Luister hier naar de radio-reportage van verslaggever Sebastiaan Scheffer:

Foto inzet: Niels (r) en Jan in de aula in het Willem Lodewijk Gymnasium voor de tekeningen met tips en trucs over energiezuinig omgaan.

Redactie

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

1 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

2 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

3 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

3 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

4 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

5 uur geleden