Categorieën: Nieuws

Storing bij virtueel aangiftepunt politie

Het systeem waarmee virtueel aangifte kan worden gedaan bij de politie kampt met een storing. Burgers moeten dus hun aangifte gewoon aan de balie van het politiebureau doen.

Sinds deze week loopt een proef met virtuele aangiften op het politiebureau aan de Rademarkt, waarbij de agent zich in een andere ruimte bevindt dan de burger. Via een beeldscherm kan worden gecommuniceerd.

Op dit moment is geen beeldverbinding mogelijk tussen degene die aangifte doet en de agent. Er is hulp ingeroepen van experts bij de politie Rotterdam. In die havenstad loopt de proef al langer.

Redactie

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

36 minuten geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

1 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

2 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

3 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

3 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

5 uur geleden