Tram, Alexanderplatz, Berlijn. Foto Andor Heij
De universiteit is boos dat er geen drie maar twee tramhaltes op Zernike komen. Dat schrijft de RUG in een brief aan de gemeente.
De tramhaltes komen aan het begin en het einde van Zernike. De centrale halte bij de Bernoulliborg vervalt. De universiteit wil daarom dat de trambaan niet meer dwars door Zernike gaat lopen, maar er om heen.
Verder blijft de universiteit zich zorgen maken over de trillingen die de tram veroorzaakt, waardoor onderzoeken verstoord kunnen worden. Het stadsbestuur zei eerder dat deze problemen uit de wereld zijn.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
Wat een kinderachtig gedoe.
Waarom kinderachtig...Heel begrijpelijk dat ze de tram niet dwars door Zernike willen laten lopen als die daar toch niet stopt. Kan die er zeker om heen en is het ook veiliger.
Van enige realiteitszin ben je ook gespeend. Dat kost dus miljoenen aan extra spoor en maakt de tramrit langer voor iedereen en dus minder aantrekkelijk. De Universiteit zit gewoon te dreinen om zijn zin te krijgen.
@Marc...ja hoor ze moeten direct een half langer in de tram zitten. Geld kost de tram zeker al ook nu terwijl die er nog niet is. De tram is overbodig voor een stad als Groningen.Ze kunnen die miljoenen beter ergens anders voor gebruiken.