Categorieën: 112

Oplichter op heterdaad betrapt

Een 36-jarige inwoner van Groningen is maandagavond opgepakt nadat hij met een mogelijk valse of gestolen creditcard geld probeerde op te nemen bij een hotel op de Laan Corpus den Hoorn.

Een medewerkster van het hotel vertrouwde de zaak niet omdat de foto van het rijbewijs dat de Stadjer toonde, niet op hem leek. De man ging er vervolgens vandoor, maar de medewerkster kon de politie een goed signalement geven.

Agenten konden de man even later bij een tankstation in de omgeving aanhouden. De Stadjer probeerde zich op het politiebureau nog te ontdoen van een aantal pasjes en een rijbewijs, maar werd daarbij betrapt door een agent.

André Huitenga

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

2 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

3 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

6 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

6 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

7 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

7 uur geleden