Twee mannen van 23 en 30 jaar uit Groningen probeerden donderdagnacht op de Antonius Deusinglaan een man te beroven. Ze eisten geld van een 23-jarige Stadjer en duwden hem.
Nadat bleek dat het slachtoffer niets bij zich had maakten beide straatrovers zich rennend uit de voeten. Op basis van een duidelijk signalement konden agenten de twee even later in de WA Scholtenstraat in de boeien slaan.
Het duo werd voor verder onderzoek ingesloten in het cellencomplex aan de Hooghoudtstraat. Het slachtoffer deed aangifte.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…